Last Point  güvenliğini, dünyaca kabul gören ve yaygın olarak kullanılan web güvenlik kuruluş GlobalSign tarafından sağlamaktadır. 

Kredi Kartı Güvenliği 

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktayız. Sipariş geldikten sonra Kredi Kartı sahtekarlığı kontrolü yapılmaktadır. Bu işlem Ödeme, Fatura bilgileri, Adres teyidi, Sabit numara teyidi, IP numara kontrolü,  TC kimlik numara doğrulama gibi kontrollerden geçmektedir. Şüpheli bulunan sipariş iptal edilmektedir. Kredi kartınızın güvenliği SSL Şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın en alt kısmında bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu simge SSL Sertifikasını temsil etmektedir. Ayrıca ödeme yapılırken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda internet adres bölümü http den https'e dönüşecektir. SSL teknolojisi ile, ödeme süreci başladığında siteden bağımsız olarak, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi Last Point çalışanları (sistem admini dahil) ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. Sitemizde Yapıkredi, Garanti, İşbankası, Akbank ve Asyabank sanal posları mevcuttur. Mevcut bankaların güvenlik denetiminden geçmiştir.

Veri Güvenliği 

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Last Point, alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileri (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. 
Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.
Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Üyelikten ayrılmayı talep etmeniz durumunda ise tüm bilgileriniz sistemden silinmektedir. 

Veri Kullanımı 

Last Point üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad-soyad, e-mail, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır veya iş ortaklarıyla paylaşır. Bu hizmetler; sadece fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürün veya hizmetlerin faturalanmasında kullanılır. 

Kullanıcıların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar 

Sitenin aldığı tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanıcının da bazı güvenlik tedbirlerini alması önemlidir. Tarayıcınızın güvenlik ayarlarının en üst seviyede ve güncel olması, gerekli antivirüs vb. yazılımların yüklenmesi, şifrelerinizi ya da önemli kişisel bilgilerinizi bilgisayarınızda yazılı olarak bulundurmamamız gerekmektedir

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password